Успішно крокуємо вперед

18-19 березня 2020 року на базі кафедри теорії та методик початкової освіти Університету Огієнка відбулася ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Українська та іноземні мови в початкових класах: актуальні проблеми й інноваційні технології навчання». І вже сьогодні з приємністю повідомляємо, що за результатами конференції опубліковано збірник наукових праць «Сучасні технології початкової освіти: реалії та перспективи», в якому вміщено 50 статей.

Рецензенти:
Віктор Лабунець, доктор педагогічних наук, професор, декан педагогічного факультету К-ПНУ ім. І. Огієнка; Леся Галаманжук, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри теорії та методик дошкільної освіти К-ПНУ ім. І. Огієнка.
Редакційна колегія:
Наталія Бахмат, доктор педагогічних наук, професор; Наталія Гудима, кандидат філологічних наук, доцент; Ольга Ковальчук, кандидат педагогічних наук.
Пишаємося продуктивністю роботи науково-педагогічних працівників кафедри теорії та методик початкової освіти й щиро радіємо їхнім досягненням!

Пресцентр університету