Сервіси платформи Еdumeet для спілкування з колегами, студентами

Сервіси платформи Еdumeet використовують для спілкування з колегами, навчання студентів. Еdumeet забезпечує проведення необмеженої кількості конференцій, зустрічей і вебінарів без обмежень у часі й без реєстрації користувачів.

У зручному для Вас браузері відкриваємо покликання на платформу https://edumeet.uran.ua/.

В діалоговому вікні, що відкриється, вводимо код кімнати (цей код потрібно повідомити Вашим студентам або членам конференції).

Далі потрібно натиснути «CONTINUE». В наступному діалоговому вікні вказати Ваше прізвище та ім’я.

Потім натиснути «AUDIO AND VIDEO»

Якщо є потреба, відобразити більшу кількість іконок на робочій області. Потрібно змінити налаштування.

Якщо всі користувачі підключилися, можете закрити відеокімнату, для того щоб інші користувачі не під’єднувалися. Це не обов’язково. Але для цього потрібно натиснути.

Після завершення відеозаняття варто натиснути

Продуктивної роботи та приємного спілкування!

Віта Романюк, начальник центру інформаційних технологій