Всеукраїнське опитування «Ціннісні орієнтири українського студентства» для здобувачів вищої освіти

До уваги здобувачів вищої освіти ступенів вищої освіти «бакалавр» та «магістр» денної форми здобуття вищої освіти!

Згідно з розпорядженням ректора К-ПНУ Сергія Копилова від 13.04.2021 р. №36 «Щодо проведення Всеукраїнського опитування «Ціннісні орієнтири українського студентства», відповідно до листа Державної наукової установи «Інституту модернізації змісту освіти» від 08.04.2021 р. № 22.1/10-839, згідно з яким Українська Асоціація Викладачів та Дослідників Європейської інтеграції в межах проєкту Еразмус+ напряму ім. Жана Моне: 620395-ЕРР-1-2020-1-UA-EPPJMO-SUPPA «ЄС-Східне партнерство: майбутні шляхи активізації суспільних ініціатив академічних та громадських спільнот в Україні» започатковує дослідження щодо ціннісних трансформацій у середовищі українського студентства, і на виконання Плану заходів з оцінювання якості освітньої діяльності та якості освіти в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на ІІ семестр 2020-2021 н. р. в університеті проводять анонімне опитування здобувачів вищої освіти ступенів вищої освіти «бакалавр» та «магістр» денної форми здобуття вищої освіти.

Взяти участь в опитуванні можна, скориставшись покликанням: https://forms.gle/hNNUHpNH6jvYggEw8

Навчально-методичний
центр забезпечення якості освіти