Успішний захист дисертації Руслани Гадюк на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 035 Філологія

29 червня на засіданні спеціалізованої вченої ради ДФ 71.053.003 Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся захист дисертації «Вербалізація модальної семантики прохання в українській мові» Гадюк Руслани Володимирівни на здобуття ступеня доктора філософії в галузі знань 03 Гуманітарні науки зі спеціальності 035 Філологія.

Науковий керівник: Марчук Людмила Миколаївна, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Рецензенти: Марчишина Алла Анатоліївна, доктор філологічних наук, доцент, завідувач кафедри англійської мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка; Беркещук Інна Степанівна, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри української мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Офіційні опоненти: Шабат-Савка Світлана Тарасівна, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри сучасної української мови Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича; Турко Ольга Василівна, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри філологічних дисциплін початкової та дошкільної освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Щиро вітаємо Руслану Володимирівну та її наукового керівника Людмилу Миколаївну з успішним захистом дисертації та бажаємо подальших наукових досягнень та успішної професійної діяльності!