Переможці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Щиро вітаємо магістрантку педагогічного факультету спеціальності 013 Початкова освіта Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Оксану Криву, котра брала участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки», проведеному на базі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка у квітні 2020 року.
На конкурс було подано 66 наукових робіт із різних закладів вищої освіти України.
Згідно з рішенням галузевої конкурсної комісії Оксана Крива нагороджена дипломом ІІІ ступеня за роботу «Виховання правових уявлень учнів закладів загальної середньої освіти в умовах реформування» (науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри теорії та методик початкової освіти Бахмат Н.В.).

Дякуємо закладу-партнерові за продуктивну співпрацю, членам галузевої конкурсної комісії за фаховий підхід в оцінюванні наукових студентських робіт та здобувачам вищої освіти, котрі брали участь у конкурсі.

Щиро вітаємо студентку педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Валентину Піщевську, котра брала участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта».

Згідно з рішенням галузевої конкурсної комісії Піщевська Валентина нагороджена дипломом ІІІ ступеня за роботу: «Моральне виховання дітей старшого дошкільного віку засобами народної казки» (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти Гордійчук М. С.).

Пишаємося нашими студентами та бажаємо нових здобутків у майбутній професійній і науковій діяльності!!!

Пресцентр університету