Вітання з Великоднем!

Шановні викладачі, співробітники та студенти!

Щиро вітаємо всіх зі Світлим Воскресінням Христовим!

Святкування Пасхи – найвеличніша та найрадісніша для усіх людей подія, яка знаменує любов до життя, подолання смерті, надію на вічне існування! Віримо, що це особливе свято цього року прийде з утвердженням перемоги добра над злом, світла над пітьмою, здоров’я над хворобами, так як тепла і квітуча весна заступає холодну зиму.

Нехай почуття світлої радості не покидає душі, а  серця наповнюються вірою, надією, упевненістю в завтрашньому дні. Нехай завжди серед людей панують мир і злагода, добро і мудрість.

Бажаємо Вам, Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, душевного спокою, успіху в кожній добрій справі, здійснення всіх найзаповітніших бажань, благополуччя на довгі роки Даруймо один одному увагу й турботу, любов, радість, добро й вірність!

З повагою –  Володимир Дубінський, в.о. ректора університету

Борис Коваленко, голова профкому працівників університету