Освітньо-наукову програму третього освітньо-науково рівня вищої освіти зі спеціальності 016 Спеціальна освіта успішно акредитовано!

23 лютого на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти було обговорено питання акредитаційних справ.

За результатами розгляду зазначеного питання Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка успішно завершив процедуру акредитації освітньо-наукової програми підготовки доктора філософії «Спеціальна освіта»  зі спеціальності 016 Спеціальна освіта. Приємно, що потужний науково-педагогічний склад кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти належно оцінено незалежним, високопрофесійним експертним співтовариством. Вітаємо гаранта освітньої програми, завідувача кафедри корекційної  педагогіки та інклюзивної освіти, доктора педагогічних наук, професора Світлану Миронову і викладачів кафедри з успішним проходженням акредитації!