Опитування педагогічних і науково-педагогічних працівників у межах наукового дослідження щодо трансформації сучасних форм та методів навчання у вищій школі

Відповідно до листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 03.06.2021 р. №221/10-1282 та Плану заходів з оцінювання якості освітньої діяльності та якості вищої освіти з 08 червня до 15 липня 2021 р. в К-ПНУ проводять опитування педагогічних і науково-педагогічних працівників у межах наукового дослідження щодо трансформації сучасних форм і методів навчання у вищій школі за допомогою анкети.