Місяць: Листопад 2021

Кафедра теорії та методик початкової освіти продовжує зустрічі в межах мовно-літературної кав’ярні

26 листопада 2021 року на платформі Zoom відбувся ЧЕРГОВИЙ захід у форматі мовно-літературної кав’ярні. Третій гість зустрічі – ІВАН АНДРУСЯК, поет, дитячий письменник, прозаїк, літературний критик, перекладач.

До кав’ярні завітали здобувачі вищої освіти спеціальності Початкова освіта К-ПНУ, учителі початкових класів і бібліотекарі м. Кам’янця-Подільського, Дунаївців, Хотина, а також Наталія Богданець-Білоскаленко, авторка підручників з української мови та читання Нової української школи, науковці й усі охочі.

Читати далі

Проєкт “Мовно-літературна кав’ярня”

Запрошуємо всіх охочих долучитися до чергової зустрічі в межах проєкту “Мовно-літературна кав’ярня”, яка відбудеться 02 грудня о 13:30 на платформі Zoom. Гість зустрічі – Сашко Дерманський, український дитячий поет і письменник, сценарист, член Національної спілки письменників України, редактор і викладач.

Читати далі

Вступ 2022: новації Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти

26  листопада в Міністерстві юстиції зареєстровано Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2022 році (реєстраційний номер №1542/37164 від 26.11.2021). Відповідно до документа, наступного року основний етап вступної кампанії планується провести у звичні для вступників і закладів терміни – в липні 2022 року.

Читати далі

Відбулася ІІІ Міжнародна міждисциплінарна наукова конференція «Доля поляків і доля вітчизни: погляд крізь століття»

25-26 листопада на платформі Google Meet відбулася онлайнова Третя міжнародна міждисциплінарна наукова конференція «ДОЛЯ ПОЛЯКІВ І ДОЛЯ ВІТЧИЗНИ: ПОГЛЯД КРІЗЬ СТОЛІТТЯ». Організатори конференції – Кaм’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Гуманістично-Природничий університет імені Яна Длугоша в Ченстохові, ГО «Конфедерація поляків Поділля – ХХІ століття», Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А. Тімірязєва, Державний архів Вінницької області, Вінницький обласний краєзнавчий музей. Усебічну підтримку організаторам конференції надало Генеральне Консульство Республіки Польща у Вінниці. Читати далі

Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ

У 2021-2022 н. р. навчально-методичний центр забезпечення якості освіти розпочинає реалізацію проєкту «Школа професійного розвитку викладачів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка», який створено для проведення в університеті заходів з удосконалення системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти (системи внутрішнього забезпечення якості) і системного розвитку науково-педагогічних працівників університету на постійній основі, зі стажем роботи в ЗВО до 3 років.

Більше інформації про проєкт розміщено на офіційному вебсайті навчально-методичного центру забезпечення якості освіти в рубриці «Проєкт «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ».

 

Навчально-методичний центр
забезпечення якості освіти

Чемпіонат Європи 2021 з боротьби кураш

25-28 листопада в м. Салоніки (Греція) відбувся чемпіонат Європи з боротьби кураш. У важкій ваговій категорії (+100 кг) магістрант факультету фізичної культури нашого вишу Важа Даіаурі виборов 2 місце і став срібним призером чемпіонату Європи.

Вітаємо спортсмена та бажаємо подальших високих звершень!

Спортивний клуб

Центр Східноєвропейських студій Варшавського університету оголошує прийом заявок на участь в Східній зимовій школі

XVIII Східна зимова школа призначена для студентів гуманітарних спеціальностей останнього курсу навчання віком до 25 років. Програма зимової школи – це різноманітні лекції, семінари, зустрічі, культурні події, які проводять міжнародні фахівці.

Студенти повинні виконати дипломну роботу з історії та сучасності Центральної та Східної Європи (історія, політологія, міжнародні відносини, соціологія, філологія, література, культурознавство, етнологія, географія, право, економіка).

Читати далі

Всеукраїнська конференція, приурочена пам’яті видатного українського археолога Анатолія Гуцала

26 листопада відбулася ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Археологія & Фортифікація України», приурочена світлій пам’яті видатного українського археолога, доцента Гуцала Анатолія (1946–2021), яку організував Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник.

Зазначимо той факт, що Анатолій Федорович Гуцал зробив значний внесок у розвиток археології та давньої історії України. Він – організатор та учасник близько 50-ти польових сезонів, низки розвідкових експедицій, під час яких виявив безліч раніше не відомих пам’яток археології, описав і встановив точне місцезнаходження більше 2000 старожитностей.

Читати далі

Всеукраїнська науково-практична конференція «Олександр Завальнюк– особистість, талановитий учений-історик, визначний педагог і менеджер вищої освіти»

Запрошуємо всіх охочих долучитися до Всеукраїнської науково-практичної конференції  «Олександр Завальнюк – особистість, талановитий учений-історик, визначний педагог і менеджер вищої освіти», присвяченої 70-річчю від дня народження академіка, доктора історичних наук, професора О. М. Завальнюка, яка відбудеться 30 листопада,  на платформі Google Meet.
Програма конференції

 

Студентка факультету української філології та журналістики Валерія Доннікова – учасниця Міжнародного інтеграційного проєкту

24 листопада 2021 року відбулася третя зустріч-обговорення студентських наукових робіт ХХV Міжнародної конференції «HOMO POLITICUS: RYTUAŁY, OBRZĄDKI, WYDARZENIA», що зреалізовує Міжнародний інтеграційний проєкт для студентів, магістрантів і аспірантів «SZKOŁA OTWARTEGO UMYSŁU» за сприяння Університету ім. Я. Кохановського в м. Кельце (Республіка Польща). До заходу приєдналися представники різних країн, зокрема України, Польщі, Казахстану та ін. Студентка ІІ курсу спеціальності 035 Філологія (Українська мова і література), голова студентської ради факультету української філології та журналістики Валерія ДОННІКОВА блискуче виголосила доповідь «Орнітонім ЛЕЛЕКА в сучасному українському діалектному мовленні», підготовлену під час вивчення дисципліни «Етнолінгвістика»; керівник – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Наталія КОВАЛЕНКО.

Читати далі