Успішне завершення проєкту «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ – 2022»

30 червня 2022 р. на засіданні вченої ради К-ПНУ відбулося завершення проєкту «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ» для науково-педагогічних працівників, які мають досвід роботи в закладах вищої освіти до трьох років, під час якого ректор університету Сергій Копилов вручив сертифікати його учасникам: Катерині ГЕСЕЛЕВІЙ, асистенту кафедри математики, кандидату фізико-математичних наук; Анні СЕМЕНЮК-ПРИБАТЕНЬ, старшому викладачу кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правових дисциплін, кандидату юридичних наук; Наталії СЛАВІНІЙ, доценту кафедри менеджменту, кандидату економічних наук, доценту; Наталії РИБАК, асистенту кафедри логопедії та спеціальних методик; Сергію ТИМОФІЙКУ, асистенту кафедри всесвітньої історії.

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти висловлює щиру подяку ректорату та усім науково-педагогічним працівникам К-ПНУ, хто долучився до реалізації проєкту «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ», за співпрацю, допомогу та активну участь!

Попереду – нові 100 років успіху!

Навчально-методичний центр
забезпечення якості освіти