Вийшов друком 35 том «Наукових праць Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: історичні науки»

Нещодавно вийшов друком 35 том «Наукових праць Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: історичні науки» (категорія Б, фахове видання), який індексується наукометричними базами Index Copernicus, OUCI, Gоogle Scholar. Збірник присвячений 60-річчю від дня народження доктора історичних наук, професора, завідувача кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін Олександра Федькова.

Усього в науковому виданні представлено 18 матеріалів науковців із Києва, Вінниці, Рівного, Тернополя, Чернівців, Глухова, Острога, Кам’янця-Подільського, м. Рамат-Ган (Ізраїль). Серед них – член-кореспондент НАН України, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри давньої та нової історії Київського національного університету імені Тараса Шевченка Віктор Колесник, доктор історичних наук, професор, директор Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України Лариса Левченко, доктор історичних наук, професор, директор Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та національної безпеки та Інституту досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара Національного університету «Острозька академія» Алла Атаманенко, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри історії, правознавства та методики навчання Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка Андрій Гриценко та ін.

Опубліковані статті присвячені проблемам методології історії, історіографії та джерелознавства, історії України та всесвітньої історії.

Електронна версія збірника «Наукових праць Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: історичні науки» (категорія Б, фахове видання) доступна на сайті: https://sp-history.kpnu.edu.ua/uk/tom-35-2022/

Олександр Комарніцький, доктор історичних наук, професор,

заступник декана з наукової роботи історичного факультету