Олександр Скавронський отримав нагороду від Хмельницької обласної військової адміністрації

15 липня начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій відзначив видатних спортсменів Хмельниччини і вручив їм відзнаки ОВА та нагрудні знаки “Майстер спорту” та “Майстер спорту міжнародного класу”.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, високу професійну діяльність відзнакою ОВА нагороджено науково-педагогічного працівника К-ПНУ, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання, тренера-викладача відділення боксу Кам’янець-Подільської дитячо-юнацької спортивної школи №2 Олександра Скавронського.

Вітаємо Олександра Павловича з нагородою і бажаємо й далі надихати своїх вихованців до нових перемог!