Cтажування для викладачів від «Європейської ліга професійного розвитку» та Білостоцького університету (факультет Наук про Освіту)

«Європейська ліга професійного розвитку» разом із Білостоцьким університетом (факультет Наук про Освіту) організовує дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I-IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою: «Навчально-наукова діяльність в сучасному університеті: виклики, рішення, перспективи».

Дати проведення: 8 серпня – 16 вересня 2022 року.

Метою стажування є поглиблення знань та розвиток компетенцій науково-дидактичного колективу українських університетів з точки зору викликів, рішень та перспектив у викладацькій та науково-дослідній діяльності в сучасному університеті.

Учасники стажування, використовуючи посилання на літературу по темі, аналіз прикладів, а також практичні завдання:

а) покращать свої компетенції у застосуванні різних методів та форм роботи зі студентами (навчання творчому мисленню, праця методом тьюторингу, інтерактивні онлайн інструменти) та вдосконалять свої дослідницькі навички (написання наукових статей, мистецтво публічних виступів);

б) зможуть оцінити потенційні переваги та проблеми застосування цих методів і форм у своїх навчальних закладах;

в) розроблять конкретні рішення для впровадження нових практик у різні сфери власної науково-педагогічної діяльності.

Стажування організоване за допомогою програмного комплексу ZOOM з професійним перекладом українською мовою

Кожному учаснику видається сертифікат про проходження міжнародного стажування загальною тривалістю 180 год (6 кредитів ECTS).

Програма відбувається з професійним перекладом українською мовою.

Детальна інформація щодо участі, вартості та програми стажування за тел.: +38063 333 9152 або на сайті https://elpd.com.ua/stazuvania-uwb/.