Випускники К-ПНУ опанували іконописну справу

17 липня в Кам’янець-Подільському іконописному духовному училищі на честь апостола і євангелиста Луки пройшло вручення дипломів про успішне засвоєння повного курсу навчання. На підставі захисту дипломних робіт випускники училища здобули кваліфікацію “Іконописець, викладач іконопису”. Цьогоріч цей заклад закінчили випускники спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація К-ПНУ Вадим Івасюк і Аліна Пурдяк.

Загалом в липня 2022 року Кам’янець-Подільське іконописне духовне училище закінчило шість іконописців. Крім того, майстром-наставником студентів іконописного духовного училища є Надія Кучма, асистент кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва.

За інформацією сайту Кам’янець-Подільського іконописного духовного училища

Фото з сайту Кам’янець-Подільського іконописного духовного училища