Літня школа «Дружня Україна» уперше мандрує природничо-економічним факультетом

18 липня відбулася екскурсія для дітей у межах Літньої школи “Дружня Україна”, яку провів доцент кафедри біології та методики її викладання Микола Матвєєв. Учасники ознайомилися з представниками пташиного і тваринного світу Кам’янеччини, екзотичними тваринами з різних куточків планети (різними видами комах, риб, птахів, плазунів та ссавців).

Вихованці розширили знання з природничих наук та відкрили для себе таксидермію – одну з галузей природознавства на перетині зоології, музеології та мистецтва, пов’язану з виготовленням опудал, колекційних зразків тварин і надзвичайно рідкісною професією таксидерміста. Діти залишились приємно вражені побаченим. Такі заходи дозволяють налагодити тісну співпрацю університету і позашкілля, а також популяризувати природничі знання серед молодого покоління.

За інформацією кафедри біології та методики її викладання