Чергове засідання вченої ради: підсумки вступу-2022, результати ректорського контролю та результати рейтингу науково-педагогічних працівників

27 жовтня відбулося чергове засідання вченої ради Кам‘янець-Подільського національного університету.

Зустріч розпочав ректор К-ПНУ Сергій Копилов, який вручив диплом доктора філософії керівникові відділу моніторингу якості підготовки фахівців та підвищення їх кваліфікації Діані Яблонській.

Діана Русланівна цьогоріч закінчила навчання в аспірантурі за спеціальністю 32 Історія та археологія та успішно захистила дисертацію на тему «Кам’янець-Подільський інститут народної освіти в системі педагогічних вишів УСРР (1921-1930 рр.): історичний аспект» (науковий керівник – доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України Олександр Завальнюк).

Відповідно до порядку денного засідання розглянули питання щодо підсумків вступної кампанії 2022 року (доповідав відповідальний секретар приймальної комісії Василь Чабанов). Василь Григорович визначив пріоритетні завдання щодо вдосконалення профорієнтаційної роботи, організації та забезпечення прийому на навчання до університету в 2023 році.

Керівник відділу моніторингу якості підготовки фахівців та підвищення їх кваліфікації Діана Яблонська ознайомила присутніх із результатами ректорського контролю рівня залишкових знань здобувачів вищої освіти з дисциплін навчальних планів підготовки фахівців за відповідними освітньо-професійними програмами спеціальностей університету.

Учасники засідання розглянули питання щодо результатів рейтингу науково-педагогічних працівників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка у 2021-2022 навчальному році (доповідав в. о. проректора з науково-педагогічної роботи, керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти Геннадій Бесарабчук).

Наприкінці засідання затвердили низку нормативних документів і проголосували за присвоєння вчених звань науково-педагогічним працівникам К-ПНУ.

За результатами засідання ухвалили низку важливих рішень.