Відбулося розширене засідання Наглядової ради університету

Відбулося розширене засідання Наглядової ради університету під керівництвом її голови академіка НАН України Валерія Смолія. Присутні розглянули актуальні питання діяльності Університету Огієнка щодо вступної кампанії 2023 року, організацї освітнього процесу у 2023-2024 н.р., покращення матеріально-технічної бази, залучення додаткових джерел фінансування тощо. Також обговорили взаємодію К-ПНУ з державними органами та органами місцевого самоврядування, науковою громадськістю і суб’єктами господарської діяльності в інтересах розвитку та підвищення якості освітньої діяльності та конкурентоспроможності К-ПНУ.

На початку засідання академік Валерій Смолій вручив ректору К-ПНУ, професору Сергію Копилову відзнаку НАН України  «За підготовку наукової зміни».

Вітаємо Сергія Анатолійовича з почесною нагородою!  Наснаги та натхнення на нові професійні звершення!