Категорія: Інформаційні повідомлення

Акредитація спеціальності 016 Спеціальна освіта онлайн

23 – 25 листопада 2020 р. в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка буде проведення акредитаційної експертизи ОНП «Спеціальна освіта» третього рівня вищої освіти (доктор філософії), за спеціальністю 016 Спеціальна освіта з використанням технічних засобів відеозв’язку.

Читати далі

ЯК УСПІШНО СКЛАСТИ СЕСІЮ: ПОРАДИ ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ

Період сесії характерний надмірним хвилюванням серед студентства, унаслідок чого збільшується дратівливість і виникає постійне психологічне напруження. Cаме хвилювання є найбільшою проблемою в цій ситуації. Коли людина відчуває страх, виділяється гормон, який впливає на пам’ять. Це може бути причиною того, що інколи студенти на іспитах забувають вивчений матеріал, і лише навички емоційної саморегуляції можуть «вирівняти» ситуацію. Щоб змінити свій стан на екзамені від тривоги до впевненості пропонуємо чітко сформувати для себе план дій і певні тренінгові вправи для зняття стресу перед тестуванням.

Читати далі

Відбулося чергове засідання ректорату

12 листопада в конференц-залі головного корпусу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулося чергове засідання ректорату.

Читати далі

“Дух” літери, або буква – першоелемент лінгвокультури” (відкрита лекція професора Тетяни Космеди)

09 листопада з нагоди відзначення Дня української писемності та мови в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулася відкрита лекція з циклу щорічних лекцій пам’яті Івана Огієнка “Дух” літери, або буква – першоелемент лінгвокультури” у прочитанні української мовознавиці, доктора філологічних наук, професора, професора титулярного, членкині Президії Міжнародної асоціації франкознавців, Міжнародної Асоціації україністів Тетяни Космеди, яку організувала завідувач кафедри української мови, доктор філологічних наук, професор Людмила Марчук. Тетяна Анатоліївна окреслила основні завдання лінгвогеографії, визначила основні етапи виникнення літер кирилиці, наголосила на своєрідності розвитку українського письма, виокремила проблеми українського правопису у ХХ ст. тощо. Наприкінці зустрічі відбулося жваве обговорення, до якого активно долучилися магістранти факультету української філології та журналістики, а також науковці з інших областей, які мали нагоду були присутніми на онлайн-заході. Підбиваючи підсумки зустрічі, Тетяна Космеда побажала колегам міцного здоров’я, наснаги та невичерпного лінгвопатріотизму.

Зореслава Шевчук, методист навчального відділу,

старший викладач кафедри української мови

Тимчасовий перехід на дистанційну форму навчання

Академічні стипендії Президента України

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 29 вересня 2020 року ( № 1208 ) “Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на семестр 2020 – 2021 навчального року” академічні стипендії Президента України на семестр 2020 – 2021 навчального року призначено студентам Кам’янець – Подільського національного університету імені Івана Огієнка:

Читати далі

Університет Огієнка долучився до відзначення Міжнародного дня академічної доброчесності

21 жовтня  – Міжнародний день академічної доброчесності, до святкування якого цьогоріч уперше долучилась і Україна. З нагоди свята в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулась презентація буклета «Дотримання академічної доброчесності – твоя запорука якісного навчання і професійного розвитку». У буклеті представлена інформація про принципи академічної доброчесності, основні порушення та види відповідальності за вчинення академічної недоброчесності, заходи, спрямовані на реалізацію політики дотримання доброчесності в Університеті Огієнка. Над розробленням буклета працювали члени комісії з питань академічної доброчесності (Мазур Н.А., Дубінський В.А., Штефанко Ю.В., Власова А.А.), к.ф.н. Шевчук З.С.

Читати далі

Програма заходів з нагоди 102 річниці К-ПНУ

Урочистий молебень за здоров’я й подальші успіхи колективу К-ПНУ

22 жовтня з нагоди відзначення 102-ї річниці від дня урочистого відкриття Кам’янець-Подільського державного українського університету викладачі, студенти та співробітники університету, представники релігійної громади Храму Різдва Христового взяли участь в урочитому молебні за здоров’я й подальші успіхи колективу К-ПНУ. 

Презентація кінохроніки К-ПНУ

Запрошуємо всіх охочих стати першими глядачами унікальної кінохроніки відкриття Кам’янець-Подільського державного українського університету 1918 року. Презентація відбудеться 22 жовтня о 19:00 перед головним корпусом К-ПНУ