Категорія: Інформаційні повідомлення

Право – це система поведінки

Дотримання законів – не обмеження,

а запорука справжньої свободи.

С. Оріховський

 15 жовтня у читальному залі історичного факультету відбулася презентація нового навчального посібника «Основи правознавства» створеного авторським колективом викладачів кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін.

Читати далі

Проведення акредитаційної експертизи у віддаленому (дистанційному) режимі ОП

У розкладі роботи експертної групи для проведення акредитаційної експертизи у віддаленому (дистанційному) режимі із використанням технічних засобів відеозв’язку за спеціальністю «061 Журналістика» освітньої програми «06 Журналістика» (ID у ЄДЕБО 8276) за другим рівнем вищої освіти (справа № 1076/АС-20) у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка передбачається проведення відкритої зустрічі.

Читати далі

БІБЛІОТЕЧНИЙ ОНЛАЙН МАЙСТЕР-КЛАС

ТОВАРИСТВО «СПІЛЬНОТА ПОЛЬСЬКА»

***

БІБЛІОТЕЧНИЙ ОНЛАЙН МАЙСТЕР-КЛАС

Читати далі

Програма заходів ErasmusDays 2020 в Університеті Огієнка

Відділ міжнародних зв’язків

Набір на підготовчі курси ЗНО

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка оголошує набір на підготовчі курсів до ЗНО

 

Дистанційна акредитація спеціальності “061 Журналістика”

Партнерство з військовослужбовцями з Канади

Закінчилася дев’ята ротація військовослужбовців з Канади в Кам’янець-Подільському центрі розмінування ЗСУ в рамках міжнародної програми підготовки саперів. Майор Меліса Гілбрайд та старшина Кіт Сміт подякували ректорові університету Сергію Копилову й деканові факультету фізичної культури Івану Стасюку за надану їм можливість користуватися спортивним інвентарем та матеріально-технічною базою навчального закладу.

«Ми цінуємо наші відносини з вашим університетом і хочемо, щоб вони й надалі були партнерськими та дружніми», – зазначила Меліса Гілбрайд.

Організаційна зустріч в межах міжнародного проєкту «Зміни педагогічних факультетів та університетів у ХХІ столітті» від Університету імені Масарика

Університет імені Масарика (Чеська Республіка) вже третій рік поспіль є нашою партнерською інституцією, яка за підтримки Чеської агенції розвитку ділиться надзвичайно потужним досвідом щодо реалізації актуальних та важливих процесів, без яких неможливе становлення якісної системи вищої освіти в Україні.

Читати далі

Пошанування пам’яті українського поета Володимира Свідзінського

Цьогоріч виповнюється 135 років від дня народження геніального поета Володимира Свідзінського. З нагоди цієї славної дати студентки четвертого курсу факультету української філології та журналістики під керівництвом професорки кафедри історії української літератури та компаративістики Галини Насмінчук підготували пам’ятну лекцію «Творчість Володимира Свідзінського як феномен «неканонічної традиційності»», яка відбулася 5 жовтня 2020 року.

Читати далі

Самооцінювання системи забезпечення якості вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Для всебічного та систематичного аналізу видів і результатів діяльності Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка у сфері системи управління якості та з урахуванням рекомендацій МОН України й Державної служби якості освіти України у 2020 р. в університеті було здійснено процедуру самооцінювання.

Читати далі