День: 07.04.2020

#Студенти online

Як живеться нашим студентам під час карантину, чи задовільняє їх організація дистанційного навчання і що вони радять своїм одногрупникам і наставникам, сьогодні ми дізнавалися в:

Катерини Горбачової, студентки ІІ курсу факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології:

«Чесно кажучи, навіть не знаю, наче й класно вдома, відпочиваєш, допомагаєш, але розумієш: чим більше часу знаходишся вдома, тим більше хочеться до університету, щоб навчатися, сидіти на парах, спілкуватися з друзями, сміятися, кайфувати в холі. Дистанційне завдання мені подобається. Насправді, викладачі задають більше завдань, ба багато вільного часу, але так ще більший відсоток щось вивчити. Але ми зважаємо на ситуацію, сидимо вдома, хоч це для нас незвично. Дуже бракує живого спілкування, дружніх розмов із подругами, одногрупниками, викладачами. Але поки що треба дотримуватися правил та вимог загальнодержавного карантину, сидіти вдома і пам’ятати, що все у нас буде класно.»

Читати далі

Сервіси платформи Еdumeet для спілкування з колегами, студентами

Сервіси платформи Еdumeet використовують для спілкування з колегами, навчання студентів. Еdumeet забезпечує проведення необмеженої кількості конференцій, зустрічей і вебінарів без обмежень у часі й без реєстрації користувачів.

У зручному для Вас браузері відкриваємо покликання на платформу https://edumeet.uran.ua/.

В діалоговому вікні, що відкриється, вводимо код кімнати (цей код потрібно повідомити Вашим студентам або членам конференції).

Читати далі

Анжеліка і книжки: читання під час карантину #2

Роман «Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння» Мері Енн Шаффер та Енні Берровз.
Читання книг допомагає нам пережити навіть найбільш складні періоди життя, – саме така головна думка роману Мері Енн Шаффер та Енні Берровз «Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння». Через читання художньої літератури відкривається нова реальність, яка часто-густо є не менш важливою для нашого досвіду, ніж та, у якій ми живемо. За допомогою книг ми проживаємо сотні пригод, зустрічаємося з новими друзями і вчимося по-справжньому радіти з простих речей. А часом ми навіть забуваємо про реальні труднощі і проблеми, читаючи цікаву історію. Саме так відбулося з героями роману в листах «Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння».

Читати далі