Звернення ректора до студентів!

Звернення ректора до студентів!

Дорогі студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка!

Сьогодні ми переживаємо непрості часи і нам доводиться адаптуватися до нових реалій. Університет Огієнка розпочав новий навчальний рік за непростих умов. Пандемія коронавірусу внесла свої корективи щодо планування освітнього процесу, проте завдяки злагодженій роботі колективу наш заклад вищої освіти успішно продовжує працювати в штатному режимі, враховуючи новий досвід провадження освітньої діяльності. Самоорганізація і дисципліна студентів та викладачів дає змогу впевнено реагувати на виклики сьогодення. Щиро радію, що цьогоріч до спільноти нашої альма-матер долучилися завзяті та цілеспрямовані першокурсники і студенти 1 курсу магістратури, які мають змогу розпочати навчання в аудиторіях. Сподіваюсь, ваша креативність і вміння легко й швидко адаптуватися до різних обставин допоможуть здолати всі труднощі. Лише спільними зусиллями ми зможемо забезпечити здобуття якісної вищої освіти, враховуючи новий досвід.

Нашим першочерговим завданням на сьогодні є створення безпечних умов навчання, тому ми маємо проявити високу свідомість задля запобігання поширенню небезпечного вірусу серед студентів, викладачів та співробітників університету.

Закликаю вас бути відповідальними перед собою, своїми сім’ями, друзями, членами колективу. Найкращий механізм профілактики розповсюдження інфекції – це соціальна дистанція, часте миття рук з милом, використання засобів індивідуального захисту. Пам’ятаймо, протидія поширенню коронавірусної хвороби – наш спільний обов’язок і наша спільна відповідальність.

Бережіть себе і будьте здорові!

 

З повагою  – ректор Кам’янець-Подільського національного

університету імені Івана Огієнка Сергій Копилов