День: 05.08.2022

Студенти та вступники К-ПНУ боротимуться за Кубок Європи

Після тривалої змагальної паузи, українські дзюдоїсти знову повертаються на татамі. Найближчими вихідними, 06-07 серпня, вперше в столиці Латвії Ризі відбудеться Кубок Європи серед дорослих, у якому візьмуть участь одразу 20 українських дзюдоїстів.

У складі європейської збірної троє представників К-ПНУ – студенти Дар’я Білодід і Станіслав Семков, та абітурієнт Заур Дуньямалієв.

Бажаємо успіхів спортсменам! Чекаємо додому з перемогами!

За інформацією Федерації дзюдо України

ВСТУП-2022: ОСНОВНІ НОВАЦІЇ

ДП «Інфоресурс» продовжує надавати відеороз’яснення щодо вступної кампанії 2022. Сьогодні про основні новації.

Зокрема, у відео знайдете відповіді на питання:

• На що звернути увагу, якщо ви вступаєте за результатами ЗНО минулих років, а не НМТ?
  • Куди додавати мотиваційний лист?
  • Як шукати в базі переміщені заклади?

Також для вступників доступні інші відеороз’яснення:

За інформацією МОН

Дарина Козярська посіла 6 місце у стрибках на акробатичній доріжці на Всесвітніх іграх-2022

Магістрантка факультету фізичної культури Дарина Козярська виступила у півфіналі одного з найбільших спортивних змагань світу.

16 липня 2022 року на Всесвітніх іграх-2022, що проходять у м. Бірмінгем (США),Дарина взяла участь у півфіналі змагань зі стрибків на акробатичній доріжці серед жінок і посіла 6 місце. Спортсменка отримала результат 22.000 бали.

Напередодні Дарина посіла 5 місце в першому кваліфікаційному раунді. Тоді вона продемонструвала результат 23.000 бали за першу вправу і 22.600 балів – за другу.

За результатами виступу у змаганнях на Всесвітніх іграх-2022 Дарині присвоєно почесне звання «Майстер спорту України міжнародного класу».

Кафедра теорії і методики
фізичного виховання