День: 23.08.2022

Вітання з Днем Державного Прапора та річницею Незалежності України

Шановні викладачі, співробітники та студенти!
Щиро вітаємо вас із Днем Державного Прапора та річницею Незалежності України!
Сьогодні український синьо-жовтий стяг об’єднав під своїми полотнищами захисників і патріотів України, кличе нас взятися до зброї й вибити з нашої землі рашистів, щоб дивлячись як майорить наш символ, кожен із гордістю міг вигукнути: «Я – українець!».
День Незалежності України – це важливий день для кожного, хто вважає себе Патріотом нашої держави, хто стоїть на захисті українських кордонів, хто вболіває за її долю та примножує здобутки відданою працею. На жаль, цю річницю ми зустрічаємо в стані повномасштабної війни, знову гинуть найкращі сини й дочки нашої України, кров’ю ми виборюємо власну незалежність, яку не маємо права втратити. Нехай досягнення кожного з нас пришвидшать омріяну Перемогу, стануть цеглинками в побудові міцної незалежної держави, якою зможуть пишатися наші діти й онуки!
У цей знаменний день бажаємо всім нам якнайшвидшої Перемоги, віри у щасливе майбутнє нашої держави, міста, університету. Зичимо здоров’я, здійснення бажань і сподівань, успіхів у всіх починаннях.
Нехай Бог охороняє нашу Україну, кожну родину від незгод і усіляких негараздів.
З повагою –
Сергій Копилов, ректор університету
Борис Коваленко, голова профкому працівників університету

Презентація книги професора Сергія Копилова «Іван Огієнко: у пошуку української ідеї та шляхів її реалізації»

23 серпня в залі засідань Кам‘янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася презентація книги професора Сергія Копилова «Іван Огієнко: у пошуку української ідеї та шляхів її реалізації» , присвячена 140-річчю від дня народження фундатора державного українського університету.

У книзі представлені праці суспільно-політичній і організаційній діяльності видатного вченого-філолога, державного, громадського і церковного діяча – Івана Огієнка. В окремій частині видання вміщено листи відомих діячів у країнах Центрально-Східної Європи: Василя Біднова, Дмитра Донцова, Дмитра Дорошенка, Павла Скоропадського, митрополита Андрія Шептицького тощо, а також окремі листи Івана Огієнка, що не були опубліковані й вводяться в науковий обіг.

Читати далі