День: 10.08.2022

Вітаємо науково-педагогічних працівників К-ПНУ із присвоєнням вчених звань

Відповідно до рішення Атестаційної колегії (наказ МОН № 724 «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення змін до деяких наказів МОН» від 09.08.2022 року) науково-педагогічним працівникам К-ПНУ присвоєно вчені звання:

Сергію Вонсовичу – професора кафедри політології та філософії;

Олексію Гаврилову – професора кафедри логопедії та спеціальних методик;

Тетяні Опалюк – професора кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи;

Аліні Боднар – доцента кафедри теорії і методики фізичного виховання;

Оксані Константинів – доцента кафедри логопедії та спеціальних методик;

Жанні Мельник – доцента кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи;

Ользі Олійник – доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи;

Богдані Опрі – доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

Вітаємо науково-педагогічних працівників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з вагомим науковим досягненням! Бажаємо міцного здоров’я та професійного зростання на науковий ниві.

Завершується другий етап підтвердження участі в додатковій сесії НМТ

10 серпня завершується другий етап підтвердження участі в додатковій сесії НМТ.

Станом на 9 серпня 2022 року спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ», заповнили 24456 учасників.

Так, бажання проходити національний мультипредметний тест у тимчасових екзаменаційних центрах, створених в Україні, підтвердили 21045 осіб, а  за межами України  – 3411.

Зауважимо: опція подати заявку для участі в додатковій сесії для учасників основної сесії, які не змогли взяти участь у НМТ, доступна у вкладці «Підтвердження участі в НМТ».

Читати далі

Студентка К-ПНУ Олександра Чернуха – призерка благодійного легкоатлетичного старту “Наближаємо перемогу разом”

09 липня 2022 року в м. Івано-Франківськ відбувся благодійний легкоатлетичний старт на підтримку Збройних сил України “Наближаємо перемогу разом”, участь в якому взяла студентка 2 курсу факультету фізичної культури Олександра Чернуха (тренер – Олег Вергуш). У легкоатлетичній дисципліні “потрійний стрибок” Олександра посіла 1 місце з результатом 12,70 м.

Щиро вітаємо спортсменку та бажаємо нових спортивних досягнень!

Спортивний клуб