День: 12.08.2022

Вступ-2022: алгоритм дій для тих, хто має іноземний документ про освіту

ДП «Інфоресурс» надає алгоритм дій для тих вступників, які здобували освіту за кордоном.

Якщо вступати на основі іноземного документа про освіту, то подати заяви можна лише в паперовій формі безпосередньо до ЗВО.

Для подальшого навчання та отримання диплома вступнику обов’язково треба пройти процедуру визнання іноземного документа в Україні.

️Це можна зробити двома способами:

1. Після зарахування упродовж першого місяця навчання потрібно звернутися до ЗВО. Заклад має прийняти рішення до початку другого семестру першого року навчання. У разі підтвердження видається свідоцтво про визнання іноземного документа про освіту, інформація про яке вноситься в ЄДЕБО. Зверніть увагу, що таке свідоцтво діє тільки в тому ЗВО, який його видав.
  2. Звернутися до ДП «Інформаційно-іміджевий центр» МОН. У разі визнання документа видається свідоцтво, інформація про яке вноситься в ЄДЕБО. Зверніть увагу, що таке свідоцтво приймається в усіх закладах освіти, підприємствах, установах, організаціях будь-якої форми власності.

Читати далі

Оприлюднено результати індивідуальних усних співбесід

Приймальна комісія К-ПНУ підбила підсумки проведення індивідуальних усних співбесід, передбачених розділом VI Правил прийому.
Ознайомитись із результатами вступних випробувань можна за покликанням: https://vstup.kpnu.edu.ua/vidomosti-rezultativ-vstupnyh-vyprobuvan/

Наголошуємо, що персональні дані вступників, які мають пільгову категорію 109, шифруються!

Телефони для консультації:
(03849) 3-06-01
(093) 025-10-04 (Life)
(098) 223-72-87 (Київстар)

За інформацією Приймальної комісії

Зустріч науково-педагогічних працівників К-ПНУ з представниками VETERAN HAB Плюс Плюс ++

10 серпня 2022 року відбулася онлайн-зустріч науково-педагогічних працівників Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з представниками VETERAN HAB Плюс Плюс ++. До заходу долучились доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи Світлана Миронова; кандидат педагогічних наук, асистент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Ірина Марціновська, аспірант кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, провідний фахівець наукового відділу Тетяна Валько.

Організатори програми Плюс Плюс ++ разом з партнерами прагнуть створити майданчики, на яких близькі захисників і захисниць зможуть побути серед своїх. Нові простори-партнери стануть точками, у яких громади зустрічатимуть ветеранів, що повертаються з війни.

Науковий відділ

Крістіна Гілевич успішно виступила на Чемпіонаті Світу з кульової стрільби

01-10 серпня 2022 року в місті Шатору (Франція) відбувся чемпіонат Світу з кульової стрільби (МК та ПМ зброї).

У складі української збірної виступала Крістіна Гілевич, студентка 3 курсу спеціальності 017 Фізична культура і спорт. За результати змагань Крістіна посіла 4 місце місце у вправі ГП-11А та 7 місце у вправі ГП- 12. Спортсменка вперше виступила на змаганнях такого рівня.

У підсумках збірна команда України посіла 1 загальнокомандне місце на чемпіонаті Світу з кульової стрільби.

Щиро вітаємо зі здобутою перемогою! Нових спортивних звершень!

Спортивний клуб