День: 24.08.2022

Серед абітурієнтів К-ПНУ – призер кубків Європи із дзюдо

Вступна кампанія-2022 у розпалі. Серед абітурієнтів Кам’янець-Подільського національного університету чимало цікавих майбутніх здобувачів вищої освіти, з-поміж них – кандидат в майстри спорту України Федір Ярошенко.

Федір – срібний призер XVI Європейського Юнацького Олімпійського Фестивалю, що відбувся в Банській Бистриці (Словаччина) 24-30 липня, дворазовий призер кубків Європи у 2022 році, срібний призер чемпіонату України з дзюдо серед юнаків до 18 років.

Будемо раді вітати Федора в академічній родині Університету Огієнка.

Кафедра теорії і методики
фізичного виховання

ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ВІДБУДЕТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ОСВІТНІЙ МАРАФОН «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!»

Сьогодні, 24 серпня 2022 року, о 17.30 (за київським часом) до Дня Незалежності України розпочнеться Міжнародний освітній марафон «Все буде Україна!».

Участь у заході візьмуть українці з Польщі, Німеччині, Швейцарії та Великої Британії, які зберуться в українських освітніх хабах Варшави, Лейпцига, Женеви та Лондона.

Організатори: Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти та Асоціація інноваційної та цифрової освіти.

Приєднатись до Марафону можна за покликаням: EduHub – Facebook.

Усе буде Україна!

За інформацією МОН

Молитва за Україну: у К-ПНУ відбувся врочистий міжконфесійний молебень

Традиційно 24 серпня, у День Незалежності України, у Храмі Різдва Христового ПЦУ, що біля навчального корпусу історичного факультету К-ПНУ, відбувся врочистий міжконфесійний молебень за Україну.

У богослужінні взяли участь науково-педагогічні працівники та співробітники університету, представники релігійної громади міста, зокрема священник релігійної громади Храму Різдва Христового ПЦУ отець Марат, настоятель храму Богоявлення Господнього отець Мар‘ян та ігумен греко-католицького монастиря Пресвятої Трійці отців-василіян отець Севастьян.

Присутні молилися за воїнів, що захищають нашу Батьківщину, якнайшвидшу Перемогу для України в ім‘я мирного майбутнього нашої держави.