День: 19.08.2022

Урочистий міжконфесійний молебень до Дня Незалежності

Запрошуємо всіх охочих на врочистий міжконфесійний молебень до Дня Незалежності.

Захід відбудеться 24 серпня біля каплиці Храму Різдва Христового (вул. Татарська, 14, Старе місто). Початок о 09.00.

EU Study Days: єврошкола для студентів

Представництво ЄC в Україні оголошує новий набір до Єврошкіл-2022. Це чудова можливість дізнатися більше про ЄС, знайти однодумців, з якими можна обмінюватися досвідом, втілювати проєкти та будувати майбутнє України як європейської держави.

До участі в програмі запрошують студентів магістратури або останнього курсу бакалаврату українських ЗВО денної форми навчання та аспірантів будь-якої форми навчання.

Читати далі

Презентація книги професора Сергія Копилова

23 серпня об 11.00 у залі засідань головного корпусу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбудеться презентація книги професора Сергія Копилова «Іван Огієнко: у пошуку української ідеї та шляхів її реалізації» , присвячена 140 – річчю від дня народження фундатора державного українського університету.

Запрошуємо усіх охочих долучитися до події!