Дарина Козярська посіла 6 місце у стрибках на акробатичній доріжці на Всесвітніх іграх-2022

Магістрантка факультету фізичної культури Дарина Козярська виступила у півфіналі одного з найбільших спортивних змагань світу.

16 липня 2022 року на Всесвітніх іграх-2022, що проходять у м. Бірмінгем (США),Дарина взяла участь у півфіналі змагань зі стрибків на акробатичній доріжці серед жінок і посіла 6 місце. Спортсменка отримала результат 22.000 бали.

Напередодні Дарина посіла 5 місце в першому кваліфікаційному раунді. Тоді вона продемонструвала результат 23.000 бали за першу вправу і 22.600 балів – за другу.

За результатами виступу у змаганнях на Всесвітніх іграх-2022 Дарині присвоєно почесне звання «Майстер спорту України міжнародного класу».

Кафедра теорії і методики
фізичного виховання