Студент К-ПНУ – у складі збірної України з тхеквондо на Європейських іграх серед студентів

З 14 по 31 липня в місті Лодзь (Польща) проходили Європейські ігри серед студентів. У змаганнях взяли участь спортсмени із 40 країн (загалом 5000 учасників), які змагались у 20 видах спорту.

Збірна України з тхеквондо (ВТФ) серед студентів гідно презентувала Україну на цих змаганнях.

Серед учасників змагань – Олег Маматов, студент факультету фізичного виховання та спорту Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.  У першому двобої Олег отримав впевнену перемогу над спортсменом із Кіпру. Але у двобої за бронзову нагороду Олег Маматов зустрівся з польським досвідченим спортсменом, призером останнього чемпіонату Європи. У запеклій боротьбі Олег поступився своєму супротивнику, який, у свою чергу, став переможцем в олімпійській категорії -68 кг.

Уже через три тижні Олег Маматов братиме участь у клубному чемпіонаті Європи, що відбудеться в Естонії.
Маємо велике бажання тримати наш прапор якомога вище над спортивною ареною!

Тільки перемога!
Слава Україні!