К-ПНУ в Консолідованому рейтингу вишів України 2022 року

К-ПНУ в Консолідованому рейтингу вишів України 2022 року

31 липня 2022 р. інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» опублікував черговий консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2022 року, у якому як вихідні дані використано найбільш авторитетні серед експертів і засобів масової інформації національні рейтинги закладів освіти України: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт», кожен із яких використовує важливі критерії оцінювання.

У рейтингу «Топ-200 Україна», складеному Центром міжнародних проєктів «Євроосвіта», використано відкриті дані прямих вимірів, виставлені на доступних вебресурсах незалежних національних і міжнародних організацій та установ. Цього року під час формування рейтингової таблиці було враховано тенденції розвитку української освіти, що зазнали змін через пандемію COVID-2019 і повномасштабне воєнне вторгнення рф.

Результати рейтингу «Scopus» базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікує закладою освіти або його співробітники в наукових виданнях.

Рейтинг «Бал ЗНО на контракт» містить інформацію про показники середнього бала зовнішнього оцінювання абітурієнтів, яких у 2021 р. зараховано до ЗВО на навчання за контрактом. Цей рейтинг фактично визначає лідерів серед закладів освіти, у яких вступники виявили бажання здобувати вищу освіту за власні кошти.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка посів 169 місце серед 250 ЗВО України.

 

 

Попереду нові 100 років успіху!

Навчально-методичний центр
забезпечення якості освіти