Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти провела науково-практичний семінар «Особливості навчання дітей з інтелектуальними порушеннями»

16-17 серпня 2022 року кафедра спеціальної та інклюзивної освіти провела науково-практичний семінар «ОСОБЛИВОСТІ НАВЧАННЯ ДІТЕЙ З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ ПОРУШЕННЯМИ» відповідно до договору про виконання науково-дослідної діяльності на замовлення Громадської організації «Всеукраїнська асоціація працівників спеціальної та інклюзивної освіти».

У програмі семінару розглядали теми:

1. Психологічна характеристика інтелектуальних порушень
2. Урахування психологічних особливостей дітей з інтелектуальними порушеннями у корекційній роботі
3. Сутність та зміст корекційно-розвиткової роботи з дітьми з інтелектуальними порушеннями
4. Особливості уроку з дітьми, які мають інтелектуальні порушення

Учасникам семінару були надані методичні рекомендації з навчання дітей з інтелектуальними порушеннями, урахування індивідуальних особливостей на уроках, корекційно-розвиткових заняттях в освітньому процесі КЗ Львівської обласної ради «НРЦ «Левеня».

Науково-практичний семінар було проведено в межах комерціалізації наукової діяльності.

Спікери семінару: Світлана Петрівна Миронова – проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор;

Тетяна Олександрівна Докучина – доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент.

Кафедра спеціальної та
інклюзивної освіти