EU Study Days: єврошкола для студентів

Представництво ЄC в Україні оголошує новий набір до Єврошкіл-2022. Це чудова можливість дізнатися більше про ЄС, знайти однодумців, з якими можна обмінюватися досвідом, втілювати проєкти та будувати майбутнє України як європейської держави.

До участі в програмі запрошують студентів магістратури або останнього курсу бакалаврату українських ЗВО денної форми навчання та аспірантів будь-якої форми навчання.

Під час навчання учасники прослухають лекції від провідних спікерів, серед яких дипломати й відомі експерти з ЄС та України. Формат Єврошкіл передбачає активні дискусії та живе спілкування, а учасники отримають нові знання про Євросоюз та відносини між Україною та ЄС.

Навчання проходитиме з 20 вересня до 31 жовтня 2022.

Скільки модулів заплановано і що до них входитиме?

Заплановано проведення 10 модулів. До модуля входитимуть:
• лекція або презентація від дипломатів або експертів Представництва ЄС в Україні, провідних європейських або українських експертів, викладачів, практиків;
• відкриті дискусії, творчі майстерні, дебати, ігри та інші інтерактивні заходи на платформах Zoom/Webex;
• онлайн-тест після проходження кожного модуля.

Що потрібно для участі?

1. Заповнена заявка (за покликанням)
2. Знання англійської мови на рівні B1-C1.
3. Онлайн-тест на перевірку знань на європейську тематику.

Кінцева дата подання заявок: 10 вересня 2022, 18:00.

Детальна інформація за покликанням.

Тримаємо міжнародний стрій!