День: 03.08.2021

Онлайн Еразмус-зустріч: перспективи співпраці з Католицьким університетом у місті Рожумберок

Сучасний діджиталізований світ об’єднує партнерів і ставить нові завдання на шляху інтернаціоналізації Огієнкового Університету. Період пандемії, тимчасово зупинивши традиційну міжнародну мобільність, поволі починає трансформуватись і відкривати нові можливості для навчання і викладання учасників освітнього процесу К-ПНУ.

Відтак днями відбулась онлайнова зустріч Тетяни Сторчової, керівниці відділу міжнародних зв’язків, із Мартіном Пінкосом, Erasmus Officer за напрямом КА107 Католицького університету у місті Рожумберок (Словаччина). Зауважимо, що співпраця з Католицьким університетом у межах Програми ЄС Еразмус+ , стала основою для участі К-ПНУ в Національній Стипендійній Програмі Словацької Республіки (NSP) (доцент Іван Боровець, доцентка Оксана Почапська, студентка історичного факультету Оксана Рудь), роботою над спільною проєктною заявкою кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи К-ПНУ за українсько-словацьким науково-дослідним проєктом тощо.

Отож, обговорили напрями подальшої співпраці в межах міжнародної кредитної мобільності (ICM) між нашими університетами, окреслили шляхи вирішення пріоритетних завдань міжнародної академічної мобільності в умовах Covid-19, та ще раз упевнились у міцному партнерстві між Католицьким університетом у місті Рожумберок та Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка.

Keep Calm and Enjoy Erasmus+!

Актуальна інформація для вступників до магістратури

Вступники до магістратури на основі бакалавра, які мають результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови або успішно складуть спеціально організовану сесію єдиного вступного іспиту, зможуть претендувати на бюджет під час додаткового набору на спеціальності, яким надається особлива підтримка, ідеться в листі МОН.

Додатковий набір (зокрема, і на місця державного замовлення) розпочнеться не раніше 01 вересня, зарахування таких вступників на бюджет – до 01 жовтня 2021 року, на контракт – до 30 листопада 2021 року.

Перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка, визначено в Додатку 2  до Правил прийому до К-ПНУ в 2021 році.

Нагадаємо, загальний обсяг державного замовлення у 2021 році становить 188 тисяч 938 фахівців, зокрема на магістрів – 59 тисяч 986.

За інформацією МОН