День: 02.08.2021

Вступ 2021: Рекомендовано магістрів до зарахування за державним замовленням

Вітаємо вступників, які отримали рекомендацію до зарахування за державним замовленням на навчання за освітнім ступенем “магістр” на основі ос “бакалавр”.

Зі списками можна ознайомитися за покликаннямhttps://bit.ly/34zfpQX

Важливо, що вступник може бути зарахований лише за однією освітньою програмою на бюджет. Ті, хто відмовляться від рекомендації або не виконають вимоги до зарахування у визначені терміни (7 серпня), не отримають бюджетне місце 2021 року.

Для виконання вимог до зарахування потрібно подати такі документи:

• копію документа (одного з документів), що посвідчує особу (наприклад: паспорт), передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»;
  • копію військово-облікового документа – для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
  • диплом про вищу освіту (бакалавр/спеціаліст/магістр), на основі якого здійснюється вступ, і додатка до нього;
  • сертифікат з результатами ЄВІ;
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см (при замовленні студенського квитка +1 фото).

Усі копії документів засвідчуються за оригіналами Приймальною комісією Університету. Копії документа, що посвідчує особу, військового квитка (посвідчення про приписку) не підлягають засвідченню. Копії документів без пред’явлення оригіналів не приймаються.

Урочиста присяга курсантів кафедри військової підготовки К-ПНУ

31 липня на базі Об’єднаного навчально–тренувального центру Командування Сил підтримки Збройних Сил України 115 курсантів кафедри військової підготовки К-ПНУ урочисто склали військову присягу на вірність Українському народові.

Упродовж місячного навчального збору випускники військових кафедр 12 закладів вищої освіти опановували основи військової справи, основи організації виконання відповідних завдань підрозділами інженерних військ Збройних Сил України, вивчали інженерну техніку та озброєння, а також набували нових навичок і вмінь.

До курсантів із вітальними словами звернулися начальник кафедри військової підготовки Євген Брижатий, заступник командувача сил підтримки Збройних Сил України Михайло Івасюк, ректор К-ПНУ, начальник Кам’янець-Подільського гарнізону Володимир Родіков, професор Сергій Копилов, декан інженерно-технічного факультету ПДАТУ Юрій Панцир, батьки та випускники кафедри військової підготовки.

Щиро вітаємо курсантів зі знаковою подією та бажаємо досягнути високих досягнень у військовій справі та гідно виконувати свій громадянський обов’язок!

До уваги абітурієнтів!

Розміщено рейтингові вступників на основі ОКР “молодшого спеціаліста” для здобуття ОС “бакалавр”:

• 1 курс зі скороченим терміном навчання із зазначенням рекомендованих до зарахування за державним замовленням;
  • 2 курс з нормативним терміном навчання.

Зі списками можна ознайомитися за покликанням.

Читати далі