День: 19.08.2021

У К-ПНУ відбулася науково-громадська онлайн-конференція “Брама Сходу. До 350-ліття завоювання Кам’янця османами. Українсько-турецькі відносини.”

18 серпня в конференц-залі Кам’янець-Подільського національного університету відбулася науково-громадська онлайн-конференція «Брама Сходу. До 350-ліття завоювання Кам’янця османами. Українсько-турецькі відносини». Мета зустрічі – дискурсивне обговорення про зазначені в темі історичні події, що мали місце на Поділлі наприкінці XVІI сторіччя. У конференції взяли участь науковці, дипломати та громадські діячі України й Туреччини.

Читати далі

Онлайн-курс «Окей, ґуґл: як стати підприємцем?»

На платформі EdEra відкрито онлайн-курс «Окей, ґуґл: як стати підприємцем?».

Підприємництву та підприємницькому мисленню потрібно вчитися зі школи, тому актуальним на сьогодні є створення освітніх продуктів на тему підприємництва, щоб усе більше людей у країні не боялися здійснювати свої мрії та відкривати власні справи. Теорію онлайн-курсу «Окей, ґуґл: як стати підприємцем?» для молоді викладатимуть підприємці-професіонали та топменеджери з «Monobank», «Kyivstar», «Планета Кіно», «MEGOGO» й інших провідних українських компаній.

Курс формує навички та компетенції, необхідні підприємцям XXI століття, а також відповідає на запитання:

– де шукати перших клієнтів та як презентувати продукт перед інвесторами;

– як зробити унікальний продукт та розповісти про нього всім;

– кого брати в команду та як керувати людьми;

– як формувати бюджет та впоратися з юридичними тонкощами.

Онлайн-курс створено студією онлайн-освіти EdEra спільно з Міністерством цифрової трансформації України та компанією «Київстар».

Запрошуємо розпочати навчання за покликанням: https://bit.ly/entrepreneurshipEdEra.

За інформацією entrepreneurshi.EdEra.com