День: 04.08.2021

“Увімкни світло”. Олександра Данчук. #студенти

Олександра Данчук – студентка 2 курсу природничо-економічного факультету зі спеціальності 014.05 Біологія та здоров’я людини

Ви склали ЗНО на досить високі бали, мали можливість вступити до будь-якого закладу вищої освіти країни. Чому обрали саме наш університет? Які у вас враження від першого року навчання в К-ПНУ?

Справа в тому, що про К-ПНУ, а саме про природничо-економічний факультет, я знаю ще з 9 класу. Саме в стінах цього вишу я вперше у 2018 році готувалася до практичного туру обласної олімпіади з біології і, відповідно, мені сподобалась тут як атмосфера, так і деякі викладачі, які тоді готували абітурієнтів до ЗНО на підготовчих курсах. Після цього я мала змогу готуватися до олімпіади ще й в 11 класі, але на той час уже була впевнена, що після завершення навчання у школі вступатиму саме до К-ПНУ. Крім того, зацікавлення природничо-економічним факультетом підсилило навчання на підготовчих курсах та участь в університетській олімпіаді з біології. Щодо першого року навчання? Приємно вражена, що мої сподівання справдилися. Щоправда, шкода, що були періоди дистанційного навчання, але, незважаючи на це, я встигла насолодитися навчально-польовою практикою, знайти нових друзів, можливо, проявити себе в нових ролях, дізнатися багато чого нового на пізнавальних лекційних і лабораторних заняттях.

Читати далі