День: 26.08.2021

Студенти факультету фізичної культури – срібні призери Міжнародного турніру з тенісу настільного

В Оломоуці (Чехія) з 21 до 25 серпня відбувся традиційний відкритий Міжнародний турнір із тенісу настільного. У турнірі взяли участь досвідчені члени національної збірної команди України, студенти факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: Соломія Братейко (МСУМК) та Антон Лімонов (МСУ), які вибороли срібні нагороди.

Вітаємо призерів турніру та бажаємо подальших успіхів!

Пресцентр

Відбувся камерний концерт до 30-ліття відновлення державності України “Тридцятилітня, мудра і прекрасна” за участю квартету  “DREAMS” із Хмельницького

Урочистий концерт до 30-ліття відновлення державності України “Тридцятилітня, мудра і прекрасна” –  уже традиційна мистецько-просвітницька подія, котру втілюють на одній із найповажніших, найсимволічніших, найзнаменніших історичних локацій нашого міста – майданчику перед центральним корпусом Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Закладу вищої освіти з іменем, історією і українським духом.

Читати далі