День: 28.08.2021

Студент К-ПНУ Антон Марчук – срібний призер Чемпіонату світу серед юніорів, юнаків та дорослих із джиу-джитсу

З 19 до 22 серпня в Києві пройшов чемпіонат світу серед юніорів, юнаків і дорослих із джиу-джитсу. Студент 1 курсу факультету фізичної культури Антон Марчук виборов 2 місце.

Вітаємо Антона з успішним виступом і бажаємо падальших спортивних досягнень!

Світла пам’ять ученому Володимирові Цвиху

Ректорат та науково-педагогічні працівники К-ПНУ висловлюють щирі співчуття з приводу смерті Володимира Цвиха, ученого-філософа, політолога, академіка Академії наук вищої школи України, професора кафедри політології та соціології К-ПНУ у 2006-2010 рр. Володимир Федорович зробив значний внесок у розвиток вищої освiти, був активним профспілковим діячем і талановитим педагогом.

Світла пам’ять. Спочивайте з миром…

Ректорат

«Цифрова грамотність для держслужбовців»: тренінг від доцента кафедри журналістики Оксани Почапської

20 серпня на запрошення Чортківської публічної  бібліотеки Чортківської міської ради доцент кафедри журналістики Оксана Почапська провела тренінг«Цифрова грамотність для держслужбовців».

Під час зустрічі поговорили про поняття цифрової грамотності та безпеки, особливості захисту власних акаунтів у соціальних мережах, а також правил користування смартфонами і персональними комп’ютерами для зменшення ризиків втрати інформації. Тренінги проводилися в межах проєкту «Медіаграмотний HUB: вільний освітній простір» за підтримки IREX і Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Пресцентр, Оксана Почапська, доцент кафедри журналістики