День: 18.08.2021

Святковий концерт до 30-річчя НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ “ТРИДЦЯТИЛІТНЯ, МУДРА І ПРЕКРАСНА”

Запрошуємо всіх охочих на святковий концерт до 30-річчя НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ “ТРИДЦЯТИЛІТНЯ, МУДРА І ПРЕКРАСНА” (за участі квартету “DREAMS” (м. Хмельницький)).
Концерт відбудеться на площі перед центральним корпусом Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (вул. Огієнка, 61) 22 серпня (неділя) о 20:00

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Діятиме масковий режим.

Кіно, музика, лекції та воркшопи: House of Europe в Кам’янці-Подільському

31 липня на площі Ратуша у Старому місті в Кам’янці-Подільському розпочав роботу мобільний павільйон House of Europe. Фахівці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка також не залишились осторонь цієї події, тому відвідали заходи і продовжують переймати досвід експертів і консультантів із «Дому Європи».
Щоп’ятниці, щосуботи та щонеділі у павільйоні всі охочі мають змогу переглянути покази фільмів на великому екрані, взяти участь у дискусіях про сучасний публічний простір, архітектуру, роль неформальної освіти, мистецькі резиденції та трансформації музеїв, лекціях про урбанізм, краудфандинг, сучасне українське кіно, воркшопах зі скетчингу та мозаїки.

Читати далі