День: 31.08.2022

РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ЗАЯВ І ДОКУМЕНТІВ НА КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ І КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Для подання заяв на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників і керівників закладів освіти в 2022 р. звертайтесь до відділу моніторингу якості підготовки фахівців та підвищення їх кваліфікації (навчальний корпус №1, 320 каб., 3 поверх).

Реченець: 19 вересня 2022 р.

Термін навчання: 01 жовтня – 31 жовтня 2022 р.

Перелік програм підвищення кваліфікації за покликанням.

Тел. 095 360 92 91

E-mail: monitoring_dept@kpnu.edu.ua

 

У К-ПНУ провели інструктаж із питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки в умовах воєнного стану

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні», Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників  освітнього процесу в установах і закладах освіти (затверджено наказом МОН України від 26.12.2017 р. №1669), з метою посилення контролю за збереженням життя й здоров’я учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану, здійснення заходів з охорони праці, безпеки життєдіяльності, цивільного захисту, попередження надзвичайних ситуацій 31 серпня 2022 р. в актовій залі  К-ПНУ представники військової частини А2738 Командування Сил підтримки, м. Кам’янець-Подільський та районного управління ДСНС України у Хмельницькій області провели  інструктаж із питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки в умовах воєнного стану для науково-педагогічних працівників, керівників структурних підрозділів, їх заступників та інших працівників університету.

Читати далі

Як адаптувати освітній процес до умов воєнного стану?

«Після перемоги» замість «після війни», – ось так радять розповідати про свої плани. Але поки вся Україна та наші партнери допомагають наблизити цей день, на студентів і викладачів лягає не менша відповідальність – здобувати знання і навички, потрібні в майбутньому для розбудови країни. За нинішніх умов – це завдання непросте. Як адаптувати освітній процес, як сконцентруватися та перестати гортати новини під час навчання, розповідає соціально-психологічна служба К-ПНУ.

Поради для викладачів:
Кейс №1. «Не розумію, як оцінювати студентів, адже всі в різних умовах та психологічному стані. Як позбутися відчуття, що я – тиран, який у такий важкий час вимагає від студентів результатів
Змініть акценти у вашій теперішній ролі. Від «я – тиран» до «я – людина, яка відволікає від війни». Адже навчання може стати одним із занять, яке допоможе студентам перенести увагу від новин до інших тем. Також пам’ятайте, що чим більше різноманітних занять ви та студенти можете додати до свого дня, тим краще будете почуватися.
Також як варіант – оцінюйте не за загальним результатом, а за прогресом людини. Враховуйте, який рівень мав студент до початку повномасштабної війни та яких змін вдалося досягти зараз. Обов’язково поясніть групі: зараз ми оцінюємо старання, а не кількісні результати.

Читати далі