Урочиста присяга курсантів кафедри військової підготовки К-ПНУ

31 липня на базі Об’єднаного навчально–тренувального центру Командування Сил підтримки Збройних Сил України 115 курсантів кафедри військової підготовки К-ПНУ урочисто склали військову присягу на вірність Українському народові.

Упродовж місячного навчального збору випускники військових кафедр 12 закладів вищої освіти опановували основи військової справи, основи організації виконання відповідних завдань підрозділами інженерних військ Збройних Сил України, вивчали інженерну техніку та озброєння, а також набували нових навичок і вмінь.

До курсантів із вітальними словами звернулися начальник кафедри військової підготовки Євген Брижатий, заступник командувача сил підтримки Збройних Сил України Михайло Івасюк, ректор К-ПНУ, начальник Кам’янець-Подільського гарнізону Володимир Родіков, професор Сергій Копилов, декан інженерно-технічного факультету ПДАТУ Юрій Панцир, батьки та випускники кафедри військової підготовки.

Щиро вітаємо курсантів зі знаковою подією та бажаємо досягнути високих досягнень у військовій справі та гідно виконувати свій громадянський обов’язок!