Спортсмени К-ПНУ серед переможців чемпіонату України з кульової стрільби

З 06 до 11 серпня у Львові проходив чемпіонат України з кульової стрільби (пістолет та рухома мішень), у якому взяли участь студенти факультету фізичної культури. Павло Крепостняк, студент 3 курсу спеціальності Середня освіта (Фізична культура), виборов бронзову нагороду у вправі ПП-міх змішана пара. У вправі ПП-3 стрільба з пневматичного пістолета на 10 метрів МСМК Павло здобув срібну нагороду.

Крістіна Гілевич, студентка 3 курсу спеціальності Середня освіта (Фізична культура), у командному заліку двічі виборола 2 місце у вправах ГП-12 і ГП-11А. Крім того, у командному заліку серед жінок у вправі ПП-3 майстер спорту, студентка 1 курсу спеціальності Середня освіта (Фізична культура) Уляна Мустафаєва посіла 3 місце. Учасником чемпіонату став і випускник К-ПНУ Богдан Кириленко, який виборов бронзову нагороду у вправі МП-8.

Вітаємо спортсменів! Нових досягнень і нагород!