Вступна кампанія-2021: зарахування вступників на основі ОКР “молодший спеціаліст” і вступників на навчання за кошти фізичних осіб на основі ПЗСО

Вітаємо вступників, які зараховані на навчання за кошти фізичних осіб здобуття ОС “бакалавр” на 1 курс, зі скороченим терміном навчання на основі ОКР “молодший спеціаліст” та вступників, які зараховані на навчання за кошти фізичних осіб для здобуття ОС “бакалавр” на онові повної загальної освіти.
Зі списками зарахованих можна ознайомитись за покликанням.
До уваги вступників, які мають пільгові документи! Перші результати щодо переведення на місця державного замовлення за рішенням Конкурсної комісії Міністерства освіти і науки України очікуються до кінця серпня.

Вітаємо у студентській академічній спільноті Університету Огієнка!