Книжковий дарунок Галини Кравчук фонду бібліотеки К-ПНУ

Канадська дослідниця, авторка Галина Кравчук передала до фонду бібліотеки К-ПНУ примірники книги «У чужій далекій стороні…».

Пропонована історико-документальна розвідка Галини Кравчук (м. Вінніпег, Канада), базована на історичних фактах, архівних матеріалах, спогадах перших поселенців, відтворює історію переселення українців до провінції Манітоба.

У цій дослідницькій праці авторка наводить численні факти жертовності українських першопрохідців у період освоєння диких прерій і їхніх титанічних зусиль у перетворенні величезних регіонів Канади у передовий край.

Зазначена книга буде цінним надбанням теперішньому та прийдешнім поколінням викладачів і студентів університету.

Дирекція бібліотеки висловлює авторці щиру вдячність за особистий внесок у розвиток фонду бібліотеки К-ПНУ.