Студентку факультету фізичної культури Дар’ю Білодід нагородили орденом княгині Ольги ІІ ступеня

Відповідно до указу Президента України №361/2021 «Про відзначення державними нагородами України спортсменів — учасників літніх Олімпійських ігор та їх тренерів» студентку 4 курсу факультету фізичної культури Дар’ю Білодід нагороджено орденом княгині Ольги ІІ ступеня за досягнення високих спортивних результатів на XXXII літніх Олімпійських іграх в місті Токіо (Японія), виявлені самовідданість та волю до перемоги, утвердження міжнародного авторитету України.

Крім того, державними нагородами відзначено і тренерів Дар’ї –  Світлану Кузнєцову (орден княгині Ольги ІІІ ступеня) та випускника К-ПНУ Геннадія Білодіда (орден «За заслуги» ІІІ ступеня).

Щиро вітаємо Дар’ю і її тренерів із високими державними нагородами! Подальших успіхів і нових перемог!