Науково-педагогічні працівники К-ПНУ взяли участь в освітньому форумі «Розвиток освіти в умовах децентралізації»

27 серпня в Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Старицького відбувся обласний освітній форум «Розвиток освіти в умовах децентралізації».

Учасниками форуму були голови територіальних громад, керівники місцевих органів управління освітою, голови місцевих профспілкових організацій, керівники закладів вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти, закладів обласного підпорядкування, опорних закладів загальної середньої освіти та інклюзивно-ресурсних центрів.

Участь у заході також взяли Світлана Миронова, проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, та кандидат психологічних наук, професор кафедри логопедії та спеціальних дисциплін Наталія Гаврилова.