Вчена рада: ключові напрями діяльності університету в новому навчальному році

30 серпня в К-ПНУ відбулося чергове засідання вченої ради університету. Розпочали засідання із вручення атестатів професора Олександру Комарніцькому, доктору історичних наук, професору, академіку Національної академії наук вищої освіти України, заступнику декана з наукової роботи та інформатизації навчального процесу, та Борису Коваленку, декану факультету української філології та журналістики, а також дипломи доктора філософії  Марині Браницькій та Юрію Клімчуку, аспірантам К-ПНУ.

Згідно з порядком денним на засіданні було обговорено низку освітніх питань, як є ключовими в організації освітнього процесу в університеті в новому навчальному році. Зокрема, було затверджено план роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на І семестр 2021-2022 навчального року, План роботи вченої ради Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на І семестр 2021-2022 навчального року та План роботи ректорату Кам’янець- Подільського національного університету імені Івана Огієнка на І семестр 2021-2022 навчального року. Крім того, члени вченої ради обговорили та затвердили Порядок проведення конкурсного відбору для заміщення вакантних посад науково-педагогічних, педагогічних працівників та укладання з ними трудових договорів (контрактів) у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка (нова редакція).

Зі станом готовності матеріально-технічної бази університету до 2021-2022 навчального року та перспективами її розвитку ознайомив Олег Рачковський, проректор з науково-педагогічної роботи (адміністративно-господарська робота та розвиток матеріально-технічної бази).

Про виконання індивідуального плану наукової роботи здобувача ступеня вищої освіти «доктор наук» Михайлика А. О. доповів науковий керівник, завідувач кафедри історії України, доктор історичних наук, професор Анатолій Філінюк.

Для обговорення та затвердження було подано низку інших нормативних документів, а саме:

– Положення про проведення практик здобувачів вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (нова редакція) (доповідач – Людмила Римар, завідувач практики університету);

– Положення про індивідуальні навчальні плани здобувачів вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (нова редакція) (доповідач – Людмила Горчак, керівник навчального відділу);

– Положення про архівно-інформаційний відділ Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (нова редакція) (доповідач – Володимир Дубінський, перший проректор університету);

– Положення про експертну комісію Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (нова редакція) (доповідач – Володимир Дубінський, перший проректор університету);

– Положення про надання платних послуг бібліотекою Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (нова редакція) (доповідач – Людмила Климчук, директор бібліотеки).

За результатами засідання вченої ради було ухвалено низку важливих рішень.

Онлайн-засідання вченої ради проходило на платформі Google Meet.